Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

Na dnešní den nejsou naplánované žádné akce

Zobrazit plán na tento týden

Domácí úkoly

2018/2019 Domácí úkol z ČP - 6. ročník

Datum: 27.02   Autor příspěvku: Rancakova   Domácí úkoly  Třída: 6.r.  Oblast: Svět přírody   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Milí šesťáci,
jak jste se již na hodině ČP dozvěděli, máte za úkol ve dvojicích vypracovat referát o vybraném řádu savců, jehož součástí budou:
- základní informace o zadaném řádu
- informace alespoň o dvou vybraných zástupcích řádu
- obrázky
- zajímavosti
- zdroje, odkud jste čerpali (alespoň 2 - jeden z nich knižní, případný internetový zdroj nesmí být Wikipedie)
Referát bude vypracován ručně na papír A4 a odevzdán podepsaný v pondělí 4.3.2019. Seznam řádů s vašimi jmény visí ve vaší třídě na nástěnce. Třída 6.A bude mít možnost zpracovat část referátu na zítřejší hodině ČP.
Těším se na vaše výtvory! HR :)

Velmi důležité zprávy

Školní tábor

Datum: 15.01   Autor příspěvku: Petra Uhlířová  )

Milí táborníci, týden jste sledovali šipky kolem schodiště a četli si popisky. Dnešním dnem si můžete chodit pro dohody na školní tábor. Letos jedeme do RS Blaník v termínu 18. - 25. 7. 2020. Dohody jsou k vyzvednutí u paní učitelky Petry v učebně 35 ve třetím patře, případně odpoledne v ředitelně školy. Těšíme se Vás :-)

 

Poděkování za Strom splněných přání

Datum: 07.01   Autor příspěvku: Martin Ševčík  )

Dovoluji si, předat poděkování od Diakonie ČCE – SKP v Praze, které je určeno všem, kteří se podíleli na zajištění dárků. Děkujeme Vám za skvělou spolupráci a nasazení při plnění Vánočních přání pro lidi v nouzi. I díky Vám se opět podařilo splnit všechna přání v počtu cca 300 vánočních dárků. Opět jsme mohli potěšit řadu našich klientů, nemohoucí seniory, lidi s duševním onemocněním a děti z ohrožených rodin, které by často ani žádný dárek pod stromečkem nečekal. Ještě jednou děkujeme za tuto skvělou možnost a spolupráci. Mám již také velké poděkování a zpětnou vazbu od kolegyň ze služby pro rodinu a dítě, které za rodiny v nouzi opravdu velmi děkovaly a dále i z pečovatelské služby, ze služby Dobroduš i azylového domu. Martin Ševčík