Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

16:10
Školení zaměstnanců školy k problematice implementace směrnice GDPR.

14:05- 15:40
Přír. praktika 7. a 8. ročník- návštěva Kateřinské zahrady za účelem pozorování stromů, keřů a rostlin.
doprovod: David Adam, Monika Cajthamlová

09:00- 17:00
Novotná M. se účastní další části kurzu mentoringu, Praha.

14:05- 15:40
SU - V případě pěkného počasí část odpoledního vyučování předmětu Styly učení proběhne v Grébovce. S sebou sportovnější oblečení a boty, s nimiž lze kopat do míče.
doprovod: JCh

09:00- 11:45
Další návštěva studentů z PedFUK.
doprovod: Salvetrová, Bečvářová, Lempochnerová

17:20
Schůzka učitelů jazyků
doprovod: angličtináři, němčináři, španělštináři

12:30- 14:00
Návštěva studentů FFUK
doprovod: Rukavička

08:00- 13:35
Fotografování třídních kolektivů.

1.B 09:00- 09:45
Společné POČTENÍČKO s rodiči žáků. Práce ve skupině: společný trénink čtení, počítání do 20 a psaní psacích písmenek.
doprovod: Karla Bartusková, rodiče žáků

2.A 10:45- 11:50
Návštěva knihovny
doprovod: Uhlířová

3.A 09:00- 11:45
Projekt vedený studentkami Ped. fakulty UK v Praze v učebně č. 34.
doprovod: Bečvářová, Kočová V., studentky

3.B 09:00- 12:00
Projekt vedený studentkami Ped. fakulty UK v Praze, prosíme o učebnu 24.
doprovod: Salvetrová, Reichová

3.C 11:55- 12:40
Rodinná a sexuální výchova. Náhrada za odpadlou lekci.
doprovod: Eva Šimánková (Eva Varhulíková)

4.r. 09:00- 12:15
Návštěva představení Petr Pan v divadle Hybernia. Cena 120 Kč.
doprovod: Benešová K., Tůmová, Novotná K.

5.r. 09:00- 13:35
Změna organizace výuky 5. ročníku - SCIO testování, první pomoc, sexuální výchova. Prosíme o učebnu 10 a 36.

5.r. 07:20- 13:40
Vybraní žáci ze 4.- 5. ročníku budou školu reprezentovat na OK v malé kopané.
doprovod: pí uč. Kočová Vlaďka, studentka Gabriela Linhartová

Zobrazit plán na tento týden

                                                                             
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      

Kalendář školních akcí

Plán činnosti na týden od 6. 1 do 12. 1

Pondělí

8. 1

08:00- 16:00 Účast na kurzu Práce s třídním kolektivem s prvky prevence rizikového chování. doprovod: Hanychová

9.B 09:00- 11:00 Změna rozvrhu - výuka ČJ. doprovod: pí uč. Polívková

2.r. 14:00 Ročníková schůzka v učebně 33. doprovod: tým 2. ročníku

9.r. 15:10- 16:10 Na pravidelné schůzce na pravidelném místě a v pravidelném čase se sejde tým 9. ročníku. doprovod: tým pedagogů 9. ročníku

Úterý

9. 1

4.A 09:00- 09:50 Pravidelná návštěva knihovny v Záhřebské. doprovod: K. Benešová

4.B 09:00- 10:50 Preventivní program "Bavím se i bez alkoholu" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Novotná M., externí lektoři ŽBZ

2.A 10:45- 11:45 Návštěva knihovny, průkazky s sebou. doprovod: Uhlířová

5.B 11:00- 12:40 Preventivní program "Jak se nestát závislým na počítačích" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Nádvorníková, externí lektoři ŽBZ

4.C 11:50- 12:50 Pravidelná návštěva knihovny v Záhřebské ulici. doprovod: Tůmová, Novotná K.

9.A 11:55- 13:35 Změna rozvrhu - výuka ČJ. doprovod: pí uč. Polívková

7.r. 14:10- 15:40 V rámci DZ praktika pro 7. a 8. ročník proběhne návštěva pracovníků Post Bellum (Paměť národa). doprovod pí uč. Jančová

16:10 Jednání pedagogické rady - učebna 10.

Středa

10. 1

8.r. 07:15- 07:50 Pravidelná schůzka učitelů 8. ročníku v učebně 22.

08:00- 08:45 Schůzka s psycholožkou z PPP Praha 2. doprovod: Keřkovská, Jakubčíková

3.r. 08:00- 09:40 Pravidelná schůzka týmu 3. ročníku v učebně č. 34. doprovod: Bečvářová, Varhulíková, Salvetrová, Kuhnová, Hanusová, Reichová, Jakubčíková, Mikešová

1.A 08:50- 09:50 Beseda v městské knihovně. doprovod: Ivana Hromádková, Monika Holíková

Čtvrtek

11. 1

08:00- 08:45 Pravidelná schůzka ze speciální pedagožkou z PPP Praha 2. doprovod: Hanychová, Jakubčíková

08:10- 08:40 Pravidelná schůzka 1. stupně v uč. 31. doprovod: učitelé a asistenti 1. stupně

5.A 09:00- 10:50 Preventivní program "Jak se nestát závislým na počítačích" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Lempochnerová, externí lektoři ŽBZ

1.B 10:15- 11:15 Beseda v knihovně. doprovod: Karla Bartusková

4.C 11:00- 12:40 Preventivní program "Bavím se i bez alkoholu" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Tůmová, externí lektoři ŽBZ

9.r. 18:00- 20:15 Divadelní představení ŠOA ve Švandově divadle (pro předem přihlášené zájemce). Sraz v 18:00 před kostelem na Náměstí Míru. doprovod: Hamerníková, Zýbalová

Pátek

12. 1

Volný den vyhlášený ředitelem školy - zrušen provoz školy v plném rozsahu z důvodu konání prezidentských voleb.

Poznámka

 

Zobrazit plán na příští týden     na minulý týden    Zadání akce    Oprava akcí    Tisk   Interní plán