Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

14:00- 16:30
Návštěva kina Pilotů - animovaný film Tajný život mazlíčků 2. Vstupné 110 Kč.
doprovod: vychovatelky ŠD

14:00- 16:00
Kontrola pedagogické dokumentace 5.- 7. a 9. tříd v ředitelně školy.

07:00- 09:00
Vybírání výkazů práce za měsíc červen 2019.

13:35
Ukončení výuky podle stálého rozvrhu.

09:00
Termín pro odevzdání čipů rodičů pátého ročníku a klíčů od šaten žáků 9. ročníku, resp. žáků odcházejících na víceletá gymnázia.

14:00
Termín pro vyklizení šaten.

17:00
Koncert školního sboru na schodech - 2. patro.

3.A 10:00- 13:00
Procházka do parku Grébovka, hřiště a čtení knížky pod stromy v chládku a zmrzlina k tomu. S sebou: knížku, deku, batůžek, dostatek pití a pokrývku hlavy.
doprovod: Uhlířová

3.B 11:00- 13:20
Vycházka do parku Grébovka se zastávkou na zmrzlinu.
doprovod: Kočová M.

4.r. 09:00- 13:30
Sportovní den v Riegrových sadech a závěrečné ukončení celoročního projektu.
doprovod: Horáková, Reichová, Varhulíková, Hanusová, Kočová, Herclíková

5.r. 09:00
Začíná výuka 5. ročníku.

6.r. 16:30- 21:00
6. ročník ukončí školní rok 2018/2019 na pikniku v Grébovce.
doprovod: tým pedagogů 6. roč

6.r. 09:00- 13:35
Třídnické hodiny pod vedením třídních učitelů, přípdaně dalších dle rozpisu.

7.r. 08:50- 12:40
V 8:50 budeme odcházet na procházku po pražských architektonických stavbách. S sebou svačinu, lítačku na MHD, Záznamník, návrat ke škole před 12:40.
doprovod: pí uč. Nádvorníková, Polívková, Jančáková

9.r. 08:00- 13:35
Práce s portfolii, úklid tříd, plánování rozlučky, 12:40 - 13:35 dle zájmu tříd, stavu tříd a pracovní morálky možnost občerstvení zmrzlinou v okolí náměstí Míru. - učebny 01, 03,22
doprovod: Jančová, Vavřinová, Vorlíček

Zobrazit plán na tento týden

                                                                             
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      

Zápis do ZŠ Londýnská - rezervace termínu

Čas zápisu Termíny - Sobota 13.4.2019 od 9:00 do 17:00

Prosíme použijte posuvník v okně. Ve spodní části jsou odpolední termíny do 17:00. Děkujeme.

9:00 - 9:20

Obsazeno

Simon D

Obsazeno

Matteo G

Obsazeno

Jáchym N

Obsazeno

Martin B

Obsazeno

Ladislav B

Obsazeno

Eduard Š

Obsazeno

Nikol Ž

Obsazeno

Klára K

9:20 - 9:40

Obsazeno

Ella M

Obsazeno

Šimon A

Obsazeno

Vendelín M K

Obsazeno

Doubravka W

Obsazeno

Rebeka K

Obsazeno

Michaela L

Obsazeno

Erik Š

Obsazeno

Greta J

9:40 - 10:00

Obsazeno

Max G

Obsazeno

Roman R

Obsazeno

Amálie K

Obsazeno

Emil J

Obsazeno

Tobias K

Obsazeno

Ráchel G

Obsazeno

Filip H

Obsazeno

Benedikt K

10:00 - 10:20

Obsazeno

Antonín J

Obsazeno

Mína H

Obsazeno

Felix U

Obsazeno

Nina R

Obsazeno

Julie P

Obsazeno

Beřich Ž

Obsazeno

Sofie M

Obsazeno

Hynek M

10:20 - 10:40

Obsazeno

Vincent A

Obsazeno

Bruno V

Obsazeno

Jonatan N

Obsazeno

Františka D

Obsazeno

Vincent R

Obsazeno

Lindsay An L

Obsazeno

Eliska K

Obsazeno

Lucie L

10:40 - 11:00

Obsazeno

Johana P

Obsazeno

Anna Marie K

Obsazeno

Terezie S

Obsazeno

Matylda E

Obsazeno

Elizaveta S

Obsazeno

Lota H

Obsazeno

Anna Š

Obsazeno

Elena V

11:00 - 11:20

Obsazeno

Adam V

Obsazeno

Evelína P

Obsazeno

Dan U

Obsazeno

Julie R

Obsazeno

Bartoloměj G

Obsazeno

Barbora D

Obsazeno

Tereza Han H

Obsazeno

Matěj Š

11:20 - 11:40

Obsazeno

Anežka B

Obsazeno

Michal P

Obsazeno

Šimon M

Obsazeno

Ema H

Obsazeno

Nicolas R

Obsazeno

Sára T

Obsazeno

Filip D

Obsazeno

Emílie K

11:40 - 12:00

Obsazeno

Eliška H

Obsazeno

Tereza Š

Obsazeno

Mia N

Obsazeno

David Carl K

Obsazeno

Annabella Č

Obsazeno

Michael S

Obsazeno

William Ma G

Volno
 

12:00 - 12:20

Obsazeno

Eduard J

Obsazeno

Žofie U

Obsazeno

Natalie K

Obsazeno

Anežka V

Obsazeno

Luisa T

Obsazeno

Tobias R

Obsazeno

Anna H

Obsazeno

Žofie M

12:20 - 12:40

Obsazeno

ANUM S

Obsazeno

Kyril K

Obsazeno

Magdalena K

Obsazeno

Mykola M

Obsazeno

Agáta Z

Obsazeno

Anastázie H

Obsazeno

Hynek M

Obsazeno

Cyril K

12:40 - 13:00

Obsazeno

Andrea R

Obsazeno

Ondřej S

Obsazeno

Elyse L

Obsazeno

Rostislav K

Obsazeno

Agata V

Obsazeno

Oliver F

Obsazeno

Jonáš Č

Volno
 

13:00 - 13:20

Obsazeno

Vilém R

Obsazeno

Sofie P

Obsazeno

Sarah A

Obsazeno

Mia F

Obsazeno

Matija P

Volno
 

13:20 - 13:40

Obsazeno

Šimon Jose Č

Obsazeno

Meda C

Obsazeno

Jakub š

Obsazeno

Viktor S

Obsazeno

Terezie J

Obsazeno

Tymofii L

13:40 - 14:00

Obsazeno

Anisia S

Obsazeno

Anna K

Obsazeno

Naďa C

Obsazeno

Stanislav K

Obsazeno

Sofia J

Obsazeno

Berta Š

Obsazeno

Karel Mark M

14:00 - 14:20

Obsazeno

Jan S

Obsazeno

Leontýna L

Obsazeno

Markéta A

Obsazeno

Anastasia C

Obsazeno

John James F

Obsazeno

Tony N

Obsazeno

Hugo Ž

14:20 - 14:40

Obsazeno

Anais R

Obsazeno

Anna G

Obsazeno

Rozalie Mi N

Obsazeno

Lukáš L

Obsazeno

Lidiia S

Obsazeno

Alžběta B

Volno
 

14:40 - 15:00

Obsazeno

Izabela K

Obsazeno

Anežka J

Obsazeno

Jakub K

Obsazeno

Jasmína G

Obsazeno

Antonin K

Obsazeno

Martin R

Volno
 

15:00 - 15:20

Obsazeno

Tara H

Obsazeno

Robert The P

Obsazeno

Vojtěch B

Obsazeno

Leonardo C B

Obsazeno

Josef S

Obsazeno

Markéta B

Volno
 

15:20 - 15:40

Obsazeno

Anna J

Obsazeno

Olga P

Obsazeno

Donovan S

Obsazeno

Jonáš N

Obsazeno

Adéla Mari P

Obsazeno

Justýna K

Volno
 

15:40 - 16:00

Obsazeno

Barbora F

Obsazeno

Alois D

Obsazeno

Mikuláš To H

Obsazeno

Albert M

Obsazeno

Matěj K

Obsazeno

Tuana K

16:00 - 16:20

Obsazeno

Radoslav T

Obsazeno

Barbora H

Obsazeno

Šimon M

Obsazeno

Ema J

Obsazeno

David M

Obsazeno

Filip Adam H