Maskot školy - Sova velká

Základní škola, Praha 2, Londýnská 34

Dekorativní prvek - budova školy

Nejnovější zprávy

Páťáci aktualizace

Prijezd věci dle plánu kolem 16 hodiny ke škole. Vlak na hlavní nádraží dorazí v 16:36. Takže u školy budeme také podle plánu kolem 17 hodiny. 

Příjezd 5. ročníku z raftů

Rafťáci dnes vyráží na splutí Krumlova. Vlak nám jede ve 14:07. Na hlavním nádraží bychom měli být v 16:36. Pak půjdeme s dětmi ke škole Londýnské. Kolem 16 hodiny by měl dorazit p.Janda s věcmi všech žáků  5.A,B i C. Čas příjezdu věci ještě upřesníme, dle dopravní situace. Těšíme se na viděnou cca v 17 hodin u školy. 

PÁŤÁCI RAFŤÁCI

Milí rodiče, hlásíme se z Vyššího Brodu. Stany už stojí, Vltava teče odvěkým směrem, podnebí vlahé, nálada bezvadná. Ahoj!

Návrat páťáků - aktualizace

Po zastávce pokračují páťáci do Prahy, kam by dle odhadu měli dorazit v 16:40. Až budete mít své dítě a jeho zavazadlo, tak se před odchodem od autobusu prosím nahlaste u své paní učitelky.

Návrat páťáků

Je 13:25 a páťáci vyrážejí zpět do Prahy. Předpokládaný příjezd na nám. Míru je v 16:30. Další upřesňující info o příjezdu bude po zastávce. :-)

Páťáci zdraví ze Srní

Dnes jsme se pilně připravovali na zítřejší skládání plaveckých zkoušek. Zopakovali jsme si první pomoc a zkoušeli kamarádovi obvázat "pomyslné" zranění. Teď už spíme, abychom načerpali síly na zítra. 

Páťáci zdraví ze Srní

Tak dnes jsme si to fakt užili. Dopoledne plavání, odpoledne vlčí stezka a večer bojovka po svíčkách. Teď už se nám o dnešních zážitcích jenom zdá. 

Páťáci zdraví ze Srní

Páťáci dnes opět zdolávali další metry v bazénu, ale nezapomněli ani na skřítky v lese. Kluci si nenechali ujít možnost zahrát si fotbal. Po výborné večeři (ovocné tvarohové knedlíky) všichni pilně a poctivě připravovali výzdobu na Londýnské schody. Do hajan šli dříve, aby řádně načerpali síly na zítra. 

Páťáci zdraví ze Srní

Dnešní den nám utekl opravdu rychle, i když celé odpoledne propršelo. Každý jsme si zaplaval v bazénu, k obědu jsme dostali svíčkovou a k věčeři rybu s bramborovou kaší. Máme se dobře a těšíme se na další zážitky. Vaši páťáci.

Objednávka knížek

Ilustrační obrázek článku - Objednávka knížek
Milí čtenáři, objednávky z katalogů mi noste, prosím, do třetího patra do učebny 35. V nabídce najdete mnoho zajímavých knih za skvělé ceny. Objednávám průběžně, poslední objednávku ovšem posílám 26. května. paní učitelka Petra

Velmi důležité zprávy

Hezké prázdniny

Vážení kolegové, žáci a rodiče, dovolte mi Vám všem popřát příjemné a bezproblémové prožití letních prázdnin. Kolegům přeji, aby nabrali co nejvíce sil a inspirace pro realizaci zajímavé výuky, na přípravu projektů a bezpočtu školních akcí, které zvládají během roku. Za jejich pracovní nasazení jim upřímně děkuji a jsem moc rád, že opravdu celá řada rodičů reflektuje, že to není standardem českého školství. Při loučení před prázdninami nám mno...

Vrácení zapůjčených čipů od výtahu

Vážení rodiče a prarodiče, dovolujeme si připomenout, že do pátku 28. 6. 2024 je nutné vrátit zapůjčené čipy od výtahu pro školní rok 2023/2024 v ředitelně školy. Při vrácení čipu Vám bude vrácena záloha. Vzhledem k nutnosti přeprogramování čipů, není možné akceptovat vrácení zapůjčený čip až v září 2024. Předem děkujeme za pochopení a za vrácení čipů Martin Ševčík

ŠKOLNÍ TÁBOR-DOTAZNÍK PRO RODIČE+OČKOVÁNÍ+PODPIS

Vážení rodiče, v minulém příspěvku, který se týkal letošního školního tábora, jsem do příloh zapomněla vložit Dotazník pro rodiče, tak to nyní napravuji. Jeho vyplnění věnujte prosím pozornost, žádná informace týkající se vašeho robátka není nadbytečná. Moc prosím o jeho pečlivé vyplnění a odevzdání nejpozději v den odjezdu. Jak už z prvních informací vyplývá, je možné Posudek o zdravotní způsobilosti, kopii kartičky pojištěnce a teď nově i do...

ŠKOLNÍ TÁBOR - SOUHRNNÉ INFO a DIETY

Vážení rodiče, milí žáci, v přiloženém souboru naleznete souhrnné informace týkající se letošního školního tábora, tak je prosím bedlivě nastudujte. V tištěné podobě jsou k dispozici v kanceláři ekonoma Do konce června potřebuji na email sevcikova@londynska.cz nahlásit stravovací výjimky vašich dětí. Už nyní začněte shánět indiánskou masku, čeká nás nejen indiánský karneval. A připomínám, že do 24.6.2024 je třeba uhradit 2. zálohu za tábor ve...

Nabídka finanční pomoci

Dobrý den, vzhledem k velkému zdražení obědů, školních potřeb, některých kroužků, zotavovacích pobytů ... oslovuji Vás rodiče, abyste se nestyděli, pokud jste se dostali do finančních obtíží a využili bezúročné půjčky, či daru z našeho nadačního fondu Puštík. V případě potřeby kontaktujte přímo mne na reditel@londynska.cz Smyslem založení fondu byla právě možnost pomoci komukoliv z naší Londýnské, kdo se dostane do finanční nouze a nemá prost...